Vítají Vás

Outdoor Escape Games

Náhled aplikace

O venkovních únikových hrách

Venkovní úniková hra je zábava pro všechny generace, při které využijete logické myšlení, důvtip, orientaci a vzájemnou spolupráci. Provázet vás bude aplikace v telefonu, která postupně odkrývá trasu, zadává úkoly a kontroluje správná řešení. V průběhu hry poznáte zajímavá místa netradičním způsobem. Bojíte se náhlé změny počasí, únavy, nebo jiných důvodů zabraňujících hru dohrát? Nevadí. Jako první v Praze přinášíme možnost hru mezi úkoly pozastavit a dohrát klidně i jiný den.

Zvládnete pokořit naše nástrahy a dostat se do cíle v časovém limitu?

Stáhni aplikaci

Stáhni aplikaci

►
Zvol hru

Zvol hru

►
Užij si dobrodružství

Užij si dobrodružství

Naše hry

Jak hrát hru

Vyberte hru a zvolte “KOUPIT HRU”. Po zaplacení vám přijde e-mail s voucherem a KÓDEM! Zvolte AKTIVACE HRY, zaregistrujte se a zadejte KÓD.

Aplikaci do svého mobilního telefonu nebo tabletu stáhnete snadno přes Google Play či App Store. Vyhledáte ji pod názvem POEG.

Do aplikace se zaregistrujte a přihlaste pod STEJNÝMI ÚDAJI - jako při placení a aktivaci hry! Vaše hra již bude čekat odemčena a připravena ke spuštění.

Kariéra

Máte hlavu plnou nápadů? Vlastní námět na únikovou hru? Bavilo by vás vymýšlet úkoly? Určitě se nám ozvěte! Můžeme vám poskytnout vše potřebné pro vytvoření i prodej vlastní hry přímo u nás. Pokud vás zajímá spíše obchodní spolupráce, je možné prodávat naše hry za provizi.

Ozvěte se nám

Pro firmy

Venkovní úniková hra je ideální doprovodný program pro teambuildingy, firemní oslavy, představení nového produktu a podobné události. Ať už chcete ozvláštnit vánoční večírek, nebo si s kolegy prostě udělat radost, ozvěte se nám. Vytvoříme vám hru přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pomůžeme vám jak s jejím vymyšlením, tak s její realizací. Připravíme vám detailní návrh všeho, co pro vás můžeme vytvořit.

Ozvěte se nám
Partnerské logo Partnerské logo Partnerské logo Partnerské logo Partnerské logo Partnerské logo

Kontakt

Máte dotaz nebo vám něco není jasné? Zeptejte se nás.
Fakturační údaje
Obchodní podmínky